Infolinia
Call Center
32 728 30 26

Lataj z Rzeszów
do Korfu od 142 zł

1 osoba

Leć do Korfu (CFU) z pozostałych lotnisk w Polsce już od 142,00 PLN

Warszawa
Korfu

od 2022-08-02 do 2022-10-24
od 179.00 zł
Warszawa - Korfu

Poznań
Korfu

od 2022-08-02 do 2022-10-24
od 239.00 zł
Poznań - Korfu

Katowice
Korfu

od 2022-08-02 do 2022-10-30
od 209.00 zł
Katowice - Korfu

 

U wybrzeży Albanii, w archipelagu wysp jońskich położona jest górzysta i najbardziej zielona grecka wyspa Korfu. Samotne wioski zatopione między górami, oliwne gaje oraz kameralne plaże to główne cechy charakteryzujące ten raj dla turystów. To właśnie tutaj Roger Moore kręcił odcinek Bonda pod tytułem "For your eyes only".

Niecałe 3km na południe od Korfu na wyspie usytuowane jest międzynarodowe lotnisko Corfu International Airport (CFU), któremu patronuje prezydent Grecji Ioannis Kapodistrias.

Bezpośrednie loty z Rzeszowa do Korfu oferują tanie irlandzkie linie Ryanair raz w tygodniu w poniedziałki. Wyloty z rzeszowskiej Jasionki odbywają się o godz 15:35, lądowanie na Korfu o godz 18:45. Powrotne loty z Korfu do Rzeszowa także raz w tygodniu (poniedziałki) o godz 14:00-15:10. W sezonie letnim 2020 połączenia są zawieszone. Zapraszamy do rezerwacji promocyjnych lotów na Korfu online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Aktualne loty z Rzeszowa(RZE) do Korfu (CFU)

Wylot
Czas podróży: 9h 30m / 1 przesiadka
2022-09-20 13:00 Rzeszów (RZE)
2022-09-20 23:30 Korfu (CFU)
1
LO 3810
2022-09-20 13:00 Rzeszów (RZE)
2022-09-20 13:55 Warszawa (WAW)
LO
2
FR 1697
2022-09-20 20:10 Warszawa (WMI)
2022-09-20 23:30 Korfu (CFU)
FR
Przylot
Czas podróży: 8h 50m / 1 przesiadka
2022-09-27 14:35 Korfu (CFU)
2022-09-27 23:25 Rzeszów (RZE)
1
U2 2372
2022-09-27 14:35 Korfu (CFU)
2022-09-27 15:50 Londyn (LTN)
U2
2
W9 5153
2022-09-27 18:55 Londyn (LTN)
2022-09-27 22:25 Rzeszów (RZE)
W9
Lot Rzeszów - Korfu 1
Cena: 1346 PLN
Wylot
Czas podróży: 7h 10m / 2 przesiadki
2022-09-17 06:45 Rzeszów (RZE)
2022-09-17 14:55 Korfu (CFU)
1
LO 3804
2022-09-17 06:45 Rzeszów (RZE)
2022-09-17 07:40 Warszawa (WAW)
LO
2
LO 533
2022-09-17 08:50 Warszawa (WAW)
2022-09-17 10:15 Budapeszt (BUD)
LO
3
FR 8054
2022-09-17 12:15 Budapeszt (BUD)
2022-09-17 14:55 Korfu (CFU)
FR
Przylot
Czas podróży: 8h 50m / 1 przesiadka
2022-09-27 14:35 Korfu (CFU)
2022-09-27 23:25 Rzeszów (RZE)
1
U2 2372
2022-09-27 14:35 Korfu (CFU)
2022-09-27 15:50 Londyn (LTN)
U2
2
W9 5153
2022-09-27 18:55 Londyn (LTN)
2022-09-27 22:25 Rzeszów (RZE)
W9
Lot Rzeszów - Korfu 2
Cena: 1350 PLN
Wylot
Czas podróży: 7h 10m / 2 przesiadki
2022-09-17 06:45 Rzeszów (RZE)
2022-09-17 14:55 Korfu (CFU)
1
LO 3804
2022-09-17 06:45 Rzeszów (RZE)
2022-09-17 07:40 Warszawa (WAW)
LO
2
LO 533
2022-09-17 08:50 Warszawa (WAW)
2022-09-17 10:15 Budapeszt (BUD)
LO
3
FR 8054
2022-09-17 12:15 Budapeszt (BUD)
2022-09-17 14:55 Korfu (CFU)
FR
Przylot
Czas podróży: 8h 35m / 2 przesiadki
2022-09-22 17:30 Korfu (CFU)
2022-09-23 02:05 Rzeszów (RZE)
1
FR 88
2022-09-22 17:30 Korfu (CFU)
2022-09-22 18:45 Wrocław (WRO)
FR
2
LO 3860
2022-09-22 22:25 Wrocław (WRO)
2022-09-22 23:20 Warszawa (WAW)
LO
3
LO 3803
2022-09-23 00:10 Warszawa (WAW)
2022-09-23 01:05 Rzeszów (RZE)
LO
Lot Rzeszów - Korfu 3
Cena: 1378 PLN
Wylot
Czas podróży: 7h 20m / 1 przesiadka
2022-09-21 12:15 Rzeszów (RZE)
2022-09-21 20:35 Korfu (CFU)
1
FR 2137
2022-09-21 12:15 Rzeszów (RZE)
2022-09-21 13:45 Londyn (STN)
FR
2
FR 1802
2022-09-21 15:30 Londyn (STN)
2022-09-21 20:35 Korfu (CFU)
FR
Przylot
Czas podróży: 8h 50m / 1 przesiadka
2022-09-27 14:35 Korfu (CFU)
2022-09-27 23:25 Rzeszów (RZE)
1
U2 2372
2022-09-27 14:35 Korfu (CFU)
2022-09-27 15:50 Londyn (LTN)
U2
2
W9 5153
2022-09-27 18:55 Londyn (LTN)
2022-09-27 22:25 Rzeszów (RZE)
W9
Lot Rzeszów - Korfu 4
Cena: 1381 PLN
Wylot
Czas podróży: 7h 0m / 2 przesiadki
2022-09-16 06:45 Rzeszów (RZE)
2022-09-16 14:45 Korfu (CFU)
1
LO 3804
2022-09-16 06:45 Rzeszów (RZE)
2022-09-16 07:40 Warszawa (WAW)
LO
2
LO 3903
2022-09-16 08:15 Warszawa (WAW)
2022-09-16 09:10 Kraków (KRK)
LO
3
FR 6964
2022-09-16 11:40 Kraków (KRK)
2022-09-16 14:45 Korfu (CFU)
FR
Przylot
Czas podróży: 8h 50m / 1 przesiadka
2022-09-27 14:35 Korfu (CFU)
2022-09-27 23:25 Rzeszów (RZE)
1
U2 2372
2022-09-27 14:35 Korfu (CFU)
2022-09-27 15:50 Londyn (LTN)
U2
2
W9 5153
2022-09-27 18:55 Londyn (LTN)
2022-09-27 22:25 Rzeszów (RZE)
W9
Lot Rzeszów - Korfu 5
Cena: 1385 PLN